Eurointegracja PL ładowanie

Dla pracodawców

Pracownik idealny nie istnieje?
Jaki powinien być idealny pracownik Państwa firmy? Poprzez doradztwo personalne wspólnie odpowiemy na to pytanie, tworząc profil kandydata, którego właśnie potrzebujecie.

Udzielimy Państwu pomocy niezależnie od tego, w jakiej sytuacji znajduje się Wasze przedsiębiorstwo. Przede wszystkim wtedy, gdy poszukujecie pracownika, który wniesie do zespołu nową jakość. Wspieramy też w sytuacji, gdy doraźnie potrzebujecie wsparcia – np. przy realizacji dodatkowego zlecenia lub w trakcie intensywnego sezonu. Korzystając z naszych usług, pozyskacie również pracownika tymczasowego lub na zastępstwo.

EUROINTEGRACJA – to firma zawsze zaliczana do najbardziej cenionych i godnych zaufania agencji pracy. Posiada stały dostęp do rynku pracowników z Ukrainy i Białorusi.

Agencja Pracy Tymczasowej EuroIntegacja jest liderem w sektorze usług personalnych w Polsce. Nasze atuty to wieloletnie doświadczenie i zespół najlepszych specjalistów, którzy doskonale znają realia współczesnego rynku pracy oraz wiedza, jak stworzyć pakiet rozwiązań perfekcyjnie dopasowany do potrzeb i oczekiwań klienta. Naszym klientom oferujemy nowoczesne rozwiązania w zakresie leasingu pracowniczego i rekrutacji pracowników. 

Nasza agencja dostarcza pracowników również do innych krajów Europy. Posiadamy listy polecające od pracodawców z Niemiec, zachwyconych współpracą z Naszą firmą.

Praca tymczasowa – to usługa polegająca na uproszczeniu, profesjonalizacji oraz racjonalizacji procesów zatrudniania w Państwa przedsiębiorstwie.

Proces rekrutacji wymaga ogromnego zaangażowania i znacznego nakładu czasu. Dlatego też warto powierzyć obowiązki z nim związane profesjonalnej firmie rekrutacyjnej, która, mając wiedzę z zakresu doradztwa personalnego i doświadczenie w selekcji pracowników, sprawnie pozyska odpowiedniego kandydata do Państwa zespołu.

Doradztwo personalne:
Na podstawie perfekcyjnej znajomości rynku pracy oraz fachowej wiedzy na temat zasobów ludzkich świadczymy usługi z zakresu doradztwa personalnego. Przede wszystkim pomagamy firmom pozyskać odpowiednich kandydatów poprzez organizację i pełną obsługę rekrutacji, jak również poprzez docieranie do pożądanych specjalistów w branży. Wspieramy podczas zarządzania personelem, podpowiadamy, jak w pełni wykorzystać kompetencje pracowników w budowaniu przyszłej strategii firmy, a także pomagamy wdrażać nowoczesne rozwiązania HR. Nasza agencja doradztwa personalnego przeprowadzi obiektywną ocenę możliwości i predyspozycji pracowników, zoptymalizuje koszty pracy, co przełoży się na większą wydajność pracy firmy.

Współpracujemy zarówno z małymi, jak i większymi przedsiębiorstwami oraz organizacjami publicznymi. Indywidualnie podchodzimy do każdego klienta, opracowując plan działania skrojony na miarę potrzeb danej branży.Praca tymczasowa – najlepsza na wakacje
Praca tymczasowa najczęściej sprawdza się w okresie wakacyjnym, kiedy to część naszych stałych pracowników przebywa na urlopie, w trakcie zwolnień lekarskich czy urlopów macierzyńskich, a także w kluczowych dla firmy sezonach. Pracodawcy równie chętnie korzystają z pomocy agencji pracy tymczasowej, kiedy potrzebują zastąpienia pracownika niespełniającego oczekiwań osobą o odpowiednich kwalifikacjach. Nasi klienci szczególnie cenią sobie odciążenie od obowiązków kadrowo-płacowych oraz możliwość poznania pracownika przed zatrudnieniem go na stałe.

Dlaczego warto współpracować z agencją Eurointegracja:

 • działamy na terenie Polski od 5 lat.
 • natychmiastowo dostarczamy pracowników pracowników ( 7 dni – do 10 osób)
 • dysponujemy różnym zakresem branż pracy. Najczęściej przekazujemy pracowników na stanowiska: magazynowe, produkcyjne, pakowanie towaru, pomoc kuchenna,sprzątanie firm oraz biur.
 • przygotujemy wszystkie dokumenty, niezbędne przy zatrudnieniu obcokrajowców
 • zapewniamy stały kontakt  z  koordynatorem  projektu, posługującym  językiem polskim, angielskim oraz rosyjskim.
 • gwarantujemy atrakcyjne, indywidualne stawki.
 • delegujemy (leasingujemy) Państwu sprawdzonych pracowników o określonych kompetencjach, umiejących dostosować się do zastanych warunków i kultury pracy.
 

NOWOŚCI DLA PRACODAWCÓW:

 • Rada Ministrów przyjęła we wtorek rozporządzenie w sprawie wysokości minimalnego wynagrodzenia za pracę oraz wysokości minimalnej stawki godzinowej w 2021 r. Zgodnie z zapowiedziami od przyszłego roku płaca minimalna wzrośnie do 2800 zł i po wzroście o 200 zł (7,7 proc.) stanowić będzie 53,2 proc. prognozowanego na 2021 r. przeciętnego wynagrodzenia w gospodarce narodowej.
 • Stawka godzinowa dla umów cywilnoprawnych została zwiększona o 1,30 z 17 do 18,30 zł.
 • Najważniejszą zmianą jest wprowadzenie estońskiego CITu, o którym szeroko pisaliśmy na naszych łamach. Będą mogły z niego skorzystać mikro i małe przedsiębiorstwa. Jego główną zasadą jest to, że dopóki pieniądze są inwestowane, to nie podlegają opodatkowaniu. Zachęca to firmy do zwiększania konkurencyjności oraz ciągłego rozwoju. Dopiero wypłata dywidend spowoduje opodatkowanie.
 • System podatkowy w Polsce jest daleki od ideału, więc każde zmiany cieszą. Kolejne zapowiedziane rozwiązania to rozszerzenie możliwości skorzystania z 9 procentowej stawki CIT. Zostanie znacząco podwyższony próg przychodów uprawniający do skorzystania z niższej stawki – z 1.2 miliona euro do 2 milionów euro. Kolejnym dobrym krokiem jest zwiększenie limitu uprawniającego do ryczałtu od przychodów ewidencjonowanych. W tym momencie obowiązuje limit przychodów w wysokości 250 tysięcy euro. W przyszłym roku będzie to milion euro.
 • Natomiast w 2022 roku planowany limit wyniesie aż 2 miliony euro przychodu. Zachęca to mniejsze firmy do rozwoju. Dodatkowo Krajowy Program Reform zakłada, że każdy podatnik będzie miał własny elektroniczny profil podatkowy. Dzięki niemu będzie mógł załatwiać wszystkie sprawy związane podatkami. Profil musieliby również posiadać komornicy i notariusze, a z czasem każdy podatnik. To znaczący krok w kierunku cyfrowego społeczeństwa. Oznacza to mniej zbędnych wydruków, mniej problemów z dostarczaniem pism.
 
 
 
 
Kontakt

Siedziba główna: 
Wita Stwosza 16, of. 204
Wrocław
tel. +48 884 844 673
tel. +48 791 686 297
godz. 9.00-17.00

Oddział w Warszawie: 
ul. Waszyngtona 146, of. 403.
Warszawa
tel. 794 687 853.
godz. 9.00-17.00

NIP: 8971864701
Regon: 382784971
KRS: 0000775837